Vítejte v naší nové prodejně Anatolia Food Market, která vám nabízí čerstvé a kvalitní potraviny. Našim cílem je a bude nabízet to nejlepší z orientální kuchyně.

V naší prodejně najdete širokou nabídku všeho, co je potřeba v každé kuchyni. Nabízíme čerstvé a křupavé pečivo. Vždy čerstvá a kvalitní je i naše nabídka masa a masných výrobků, které dovážíme od prověřených dodavatelů. Široký je u nás i výběr ovoce a zeleniny. Vedle sezónních farmářských potravin u nás seženete také nejrůznější druhy exotického ovoce.

Anatolia Food Market je ale zaměřen především na kvalitní orientální potraviny, které dovážíme z Turecka a ze Středního východu. Najdete tedy u nás široký výběr koření, sladkosti, pravou tureckou kávu nebo čaj, olivy a olivový olej a řadu dalších produktů, které vám nesmí chybět při přípravě orientálních jídel.

Útulné prostředí a ochotný personál vám zpříjemní váš každodenní nákup. Najdete nás v centru Prahy, v ulici Na Poříčí, kde pro vás máme otevřeno každý den, už do 8:00 hodin. Neváhejte a přijďte si k nám nakoupit.